„Paroc“ kompanijų grupė

Paroc Group

„Paroc“ yra energiškai efektyvių izoliacinių sprendimų lyderė Baltijos regione. Mūsų veikla orientuota į klientą ir darbuotojus, nuolat diegiamas naujoves, pelningą augimą ir tvarų vystymąsi.

„Paroc“ gaminių asortimentą sudaro statybinė izoliacija, techninė izoliacija, jūrinė izoliacija, kompozicinės („sandwich“) plokštės ir akustiniai gaminiai. Gamybiniai pajėgumai yra Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje. „Paroc“ pardavimų padaliniai aptarnauja klientus 14-oje Europos valstybių. „Paroc Group“ kompanijos akcijos priklauso bankų grupei ir privatiems investuotojams, bei nedidelė akcijų dalis priklauso „Paroc“ darbuotojams. 2016 metais pardavimai siekė 375.5 mln. eurų, o vidutinis darbuotojų skaičius – 1835.

„Paroc“ struktūrą sudaro du padaliniai: statybinė izoliacija ir techninė izoliacija.

Statybinės izoliacijos padalinys siūlo platų pastatų šiltinimo ir izoliavimo gaminių asortimentą, statybos sprendimus įvairių tipų pastatams ir įvairioms klientų grupėms. Statybinė izoliacija dažniausiai naudojama išorinių sienų, stogų, grindų, rūsiųtarpinių aukštų ir pertvarų šiltinimui, priešgaisrinei ir garso izoliacijai. Akustiniai produktai susideda iš garsą sugeriančių lubų ir sienų apmušalų, taip pat pramonei skirtų triukšmo kontrolės produktų.

Techninės izoliacijos padalinys teikia pridėtinę vertę sukuriančius gaminius šilumos, ugnies, garso ir kondensacijos izoliavimui pastatuose (ŠVOK), pramonėje ir vamzdynuoselaivų konstrukcijose ir originalios įrangos gamybai (OEM).

Daugiau Informacijos apie Paroc Group vadovybę rasite mūsų tarptautiniame puslapyje >>

Plačiau apie

Paroc kaip darbdavys

 

 

Norite dirbti su mumis? Sužinokite daugiau apie „Paroc“ kaip darbdavį skiltyje Apie Paroc/Karjera.

 

Paroc tvarumas

 

 

"Paroc" dėmesys tvarumui.