Žinomas ir gerbiamas

Paroc kaip darbdavysTurėdama gamybos padalinius 5 šalyse ir plėtodama savo veiklą 14 šalių „Paroc“ yra gerai žinoma kompanija. Laikui bėgant mūsų kokybiški gaminiai ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimas įgijo pripažinimą bei užsitarnavo pasitikėjimą. Savo klientams, o taip pat ir darbuotojams norime pasiūlyti tai, kas geriausia.

„Paroc“ yra pakankamai didelė įmonė, galinti pasiūlyti įdomias karjeros galimybes skirtingose vietose, įgyvendinant įvairius projektus ir užduotis. Bet tuo pačiu esame pakankamai kompaktiški, tad galime pasiūlyti dinamišką darbo aplinką tiek specialistams, tiek darbininkams.

Naujausias „Paroc“ personalo nuomonės tyrimas atskleidžia mūsų, kaip darbdavio, stiprybes: labai motyvuoti žmonės ir motyvuojantys bei keliantys iššūkius darbai. „Paroc“ darbuotojai taip pat išskyrė vieningą požiūrį, komandinę dvasią, vidinę komunikaciją ir kolegas, kaip dalykus, kurie juos džiugina. Mes skiriame dėmesį vadovavimo įgūdžiams, galimybei mokytis bei mūsų diskusijų apie vystymą kokybei.

Aplinkosaugos ir energijos tausojimo klausimai

Siekdami, kad „Paroc“ taptų geriausia įmanoma darbo vieta, mes taip pat akcentuojame ir aplinkosaugos bei energijos tausojimo klausimus. Kova su klimato kaita yra vienas pagrindinių iššūkių mūsų kasdieniniame darbe. Kadangi efektyvaus energijos naudojimo ir pastato energinį efektyvumą didinančių sprendimų poreikis nuolat auga, mes numatome sau pakankamai aktyvią ir produktyvią perspektyvą.

„Paroc“ sprendimai šilumos izoliavimo gaminių srityje padeda sumažinti energijos suvartojimą ir prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo. Mes manome, kad mūsų darbas yra svarbus ir didžiuojamės tuo, ką darome.