Tvarumo ir energinio efektyvumo link

Energiškai efektyvių pastatų statybos ir pastatų šiltinimo rinkoje – permainų metas. Tai sukuria sąlygas naujoms, laiko nepatikrintoms ir abejotinoms technologijoms, sprendimams ir net naujiems verslo modeliams. Mūsų kompanijos pranašumai, įvertinant jau patikrintus sprendimus ir įdirbį, yra akivaizdūs. Taip mes siekiame padidinti „Paroc Group“ konkurencingumą ir kompanijos vertę sparčiai besikeičiančioje rinkoje.

Globaliame kontekste tvarumas yra tampriai susijęs su aplinkosaugos, socialiniais ir ekonominiais aspektais visose žmogaus veiklos srityse.

Aplinkosaugos aspektai apima efektyvesnį pirminių ir kitų išteklių naudojimą, mažesnę taršą, atliekų mažinimą ir jų perdirbimą. Socialiniai aspektai yra susiję su darbuotojų gerove ir saugumu, indėliu į visuomenei svarbius, išties reikšmingus procesus ir ilgalaikį verslą. Ekonominiai aspektai aprėpia kompanijos veiklos rezultatus, pelningumą, pridėtinę vertę ir investicijų grąžą.

Naujų technologijų ir sprendimų gyvavimo ciklai trumpėja, didėja inovacijų poreikis. „Paroc“ kompanija labai glaudžiai bendradarbiauja su savo vartotojais ir klientais, atsižvelgia į jų poreikius ir kuria klientų lūkesčiais paremtus sprendimus. „Paroc“ yra atsakinga kompanija, siekianti patenkinti ne tik dabarties kartų poreikius, bet ir atsižvelgti į ateities kartų interesus. Mūsų sukurti šiltinimo sprendimai sukuria galimybes taupyti energiją. Taigi, visa „Paroc“ veikla tai tiesioginis indėlis į tvarumą.

Mes ir toliau nuosekliai plėtojame energiškai efektyvių pastatų statybos arba energiškai efektyvios renovacijos sprendimus. Mūsų gamyboje ir gaminių pristatymo sistemoje jau dabar veikia ir toliau kuriamos tokios darbo tradicijos, kurios leidžia sumažinti energijos suvartojimą, mažinti atliekas ir užtikrinti efektyvesnį resursų naudojimą.

Mūsų veiklos tvarumo aspektai:

  • Palankesnė aplinka 
  • Sveikesnė aplinka 
  • Geresni „Paroc“ veiklos rezultatai

Mes turime ambicingus planus, kaip vystyti savo veiklą, efektyviau naudoti išteklius, praktikoje pritaikyti mokslinius tyrimus ir mokslininkų įdirbį kuriant naujus izoliacinius pastatų šiltinimo sprendimus. Tokius sprendimus, kurie leistų mūsų klientams ir galutiniams „Paroc“ gaminių vartotojams taip pat prisidėti prie tvarumo judėjimo.

Plačiau apie

Paroc tvarumasSužinoktie daugiau apie „Paroc“ pagrindines tvarumo programas >>