Mūsų tvarumo programa

Siekiame, kad „Paroc“ klientai ir galutiniai vartotojai žinotų jog teikiame paslaugas ir sprendimus. Todėl sukūrėme programą, kuri atitiktų tvarumo principus.

Savo tvarumo programą ir visos „Paroc Group“ veiksmus šioje srityje pristatėme 2011 m. birželį. Pirmajame etape sukūrėme veiksmų planą pagal Pasaulinės subalansuotos plėtros ataskaitų rengimo iniciatyvą (Global Reporting Initiative). Lygiagrečiai su ataskaitų rengimu nustatėme savo stipriąsias puses ir įvertinome bei pakoregavome savo plėtros planus. Ši programa yra vykdoma keliais etapais.

Tvarumo programa siekiame šių tikslų:

  • Sukurti bazę ir priemones mūsų veiksmų tvarumo srityje įvertinimui bei subalansuotos plėtros gerinimui. 
  • Aktyviai vystyti komunikacijos ir rinkodaros veiksmus bei mokymus, panaudojant mūsų stipriąsias veiklos puses bei pranašumus. 
  • Teikti pirmenybę tvariai gamybos plėtrai ir tvariam gaminių vystymui. 
  • Pristatyti naujas energiškai efektyvių pastatų ir jų statybos koncepcijas. 
  • Efektyviau naudoti žaliavas ir energiją gamybos ir logistikos srityse. 
  • Užtikrinti didesnę „Paroc“ vertę, ilgalaikį tvarumą „Paroc Group“ mastu.

Energinio efektyvumo (Energywise) programa

„Paroc“ energinio efektyvumo programa, tai – visiškai naujos mąstysenos pavyzdys. Energiškai efektyvių pastatų koncepciją sudaro idėjos, rekomendacijos ir detalios instrukcijos, kaip realizuoti mažai energijos vartojančių pastatų statybos arba renovacijos projektus. Šios koncepcijos tikslas – parodyti akivaizdžią energiškai efektyvių pastatų naudą ir jų privalumus: patogesnį ir komfortiškesnį gyvenimą, sveikesnį mikroklimatą tokių pastatų viduje, mažesnes sąnaudas pastatų šildymui bei mažesnę išmetamų CO2 dujų emisiją.

Įvairiose pastatų energinio efektyvumo didinimo programose „Paroc“ su savo pilotiniais projektais dalyvauja nuo 1990 metų. Tokia kompanijos veikla leidžia užtikrinti pastovų pažangiausių izoliacinių ir inovatyvių konstrukcinių sprendinių kūrimą bei jų pritaikymą praktikoje. 

Paroc energinio efektyvumo koncepcija

Plačiau apie

Sustainability

 

 

Verta žinoti

 

Passive House Concept

 

 

Sužinokite daugiau apie Paroc Energywise House koncepciją