PAROC All Round Advantages kompleksinis sprendimas vamzdynų izoliavimui

PAROC® ALL ROUND ADVANTAGES vamzdiniai ir alkūniniai kevalai – lengva išsirinkti ir sumontuoti.

All Round Advantages simbolis

Pastovus akmens vatos gaminių ir sprendimų tobulinimas, leidžiantis sutaupyti laiko juos renkantis ir montuojant, paskatino sukurti naują kompleksinį sprendimą vamzdynų izoliavimui, sukuriantį daugiau pridėtinės vertės.

PAROC All Round Advantages (toliau – ARA) koncepcija buvo pristatyta 2008 metais ISO parodoje Vokietijoje. Ši koncepcija apima išskirtines savybes gaminių bei sprendimų, susijusių su vamzdiniais ir alkūniniais kevalais, kurie sukurti remiantis mūsų žiniomis ir verslo partneryste pramoninių vamzdynų srityje.

Dėka šio sprendimo projektuotojams, rangovams bei pramonės atstovams paprasčiau išsirinkti tinkamus gaminius.

 

ARA gaminiai – tai akmens vatos vamzdiniai ir alkūniniai kevalai, kuriuos derinant formuojami nauji pramoninių vamzdynų sprendimai.

ARA gaminių gamą sudaro PAROC Pro Section, PAROC Pro Lock, PAROC Pro Segment ir PAROC Pro Bend – gaminių tankis 100 ir 140 kg/m3.

Penki pagrindiniai unikalaus ARA kompleksinio sprendimo pranašumai:
paprastumas, ilgaamžiškumas, efektyvumas, ekologiškumas ir žinios.

Didėjančios pardavimo apimtys ir gerėjantis įvaizdis rodo, kad rinka teigiamai vertina ARA sprendimus ir informacijos rinkinius.

Siūlome vis daugiau gaminių, o kitas mūsų žingsnis – praplėsti paslaugų asortimentą ir sukurti įrankius, padėsiančius pasirinkti ir naudoti geriausius sprendimus.