PAROC Energywise House. Energinio efektyvumo koncepcija

Nauji statybos reglamentai kelia vis griežtesnius reikalavimus energiniam efektyvumui, todėl reikia vis daugiau informacijos ir rekomendacijų, kaip statyti ir renovuoti energiškai efektyviai. Paroc energiškai efektyvaus namo Energywise House™ koncepcija suteikia tokios informacijos.

PAROC® Energywise house™ koncepcijaŠioje koncepcijoje pateikiama patarimų ir rekomendacijų apie tai, ką galėtumėte padaryti, norėdami sumažinti energijos sąnaudas, statydami naujus pastatus arba renovuodami senus. Energiškai efektyvus sprendimas atitinka griežtesnius nei statybos reglamentuose reikalavimus, todėl tai puiki investicija į ateitį. Taigi, norėdami statyti energiškai efektyviai, pagalvokite apie PAROC energiškai efektyvaus namo koncepciją.

Koncepciją sudaro keturi energinio efektyvumo variantai: Low-Energy, Passive ir Near Zero energy, Plus-Energy variantai skirti naujiems pastatams ir Energy Optimised sprendimai renovacijoms. Tačiau Plus-Energy pastatai vis dar yra retenybė.

Protinga investicija

Energiškai efektyvūs pastatai gali padėti sutaupyti iki 50 tūkst. eurų per 25 metus (tai naujo automobilio kaina), o perparduodant energiškai efektyvų namą kaina gali būti iki 30 %, didesnė, palygtini su įprastu namu.