„PAROC Built-on“ fasadų sprendimas

„PAROC Built-on™“, tai fasado įrengimas, kai ant tvirtų, kompozicinių PAROC plokščių yra tvirtinamos papildomos apdailos plokštės. Šis sprendimas leidžia derinti įvairias apdailos medžiagas, pavyzdžiui, keramines plyteles, stiklą, medieną, plieno elementus arba kitas medžiagas.

„PAROC Built-on™“ sprendimas ir techninės vadovavimosi instrukcijos detaliai yra aprašytos ir pristatomos architektams skirtoje brošiūroje apie „PAROC Built-on™“ fasado sprendimą. „Paroc“ techniniai darbuotojai architektams, statybos inžinieriams ir rangovams siūlo savo pagalbą pastatų planavimo ir projektavimo metu. Techniniame vadove pateikta visa eilė taisyklių ir skaičiavimų, susijusių su išmatavimais pateikiamuose brėžiniuose, esant skirtingoms fasadų sistemos apkrovoms.

 

 

 „PAROC Built-on™“ sprendimas su „Stonel“ plytų apdaila.

„Paroc“ kompanija yra atvira pasiūlymams kartu su įvairiausių fasadų apdailos gamintojais kuriant naujus sprendimus. Vienas pirmųjų mūsų partnerių šioje srityje yra Suomijos kompanija „Stonel“, siūlanti plytų apdailą.

„PAROC Built-on™“ sprendimas yra skirtas tik PAROC kompozicinėms plokštėms, nes šios plokštės yra itin patvarios. Kompozicinės PAROC plokštės išlaiko net 45 kg/m2 apkrovą, todėl ant jų galima montuoti papildomas stiklo, klinkerio plytelių arba kitokios apdailos plokštes. Visiškai nedegios PAROC plokštės užtikrina pastato saugumą ir ilgaamžiškumą.

„PAROC Built-on™“ sprendimas yra teigiamai vertinamas ne tik dėl savo ekonomiškumo ar greitos statybos, bet ir architektūrinės laisvės. Pastatai su šiomis medžiagomis gali būti išties nepakartojami ir tuo pat metu nebrangūs.

Papildomas pasirinkimas, kurį ypač gerai vertina pastatų savininkai, tai galimybė pasiūlyti jiems kompanijos išskirtinumą pabrėžiančius fasadus. Be to, kur kas lengviau yra parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą, jei pastato fasadą galima gan greitai pakeisti.