PAROC Hvac GreyCoat gaminiai – nedegi izoliacija ir apdaila kartu!

GreyCoat

 

Lengva projektuoti – paprasta montuoti Nebereikia dažyti ar dengti PVC danga Nedega. Euro klasė A2-s1, d0 Estetiškas, lygus paviršius

  

 
PAROC Hvac GreyCoat gaminiai yra naudojami vamzdžių ir ortakių šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo kondensato. Tai idealus sprendimas tokiose vietose, kur vamzdynai yra matomi: prekybos centruose, visuomeniniuose pastatuose, sporto salėse. Hvac GreyCoat sistemą sudaro tokios pat spalvos sandarinimo juostos ir movos. Naudojant PAROC Hvac GreyCoat sistemą, izoliacijos nereikia papildomai dengti ar dažyti. Greitas ir paprastas montavimas leis sutaupyti tiek laiką tiek ir pinigus.

PAROC Hvac GreyCoat gaminiai atitinka A2-s1, d0 degumo klasę, tai yra jie neužsiliepsnoja, išskiria labai mažą dūmų kiekį ir nesudaro degančių dalelių. PAROC Hvac GreyCoat gaminiai ypač tinka tokioms patalpoms, kurioms keliami aukšti atsparumo ugniai reikalavimai – visuomeniniuose pastatuose, evakuaciniuose išėjimuose.

 

Pritaikymo pavyzdžiai

Pateikiame kelis PAROC Hvac GreyCoat pritaikymo pavyzdžius. Spustelėjus nuorodą matysite daugiau projektų detalių ir nuotraukų.
 
 

Prisma VilniusPrisma prekybos centras Vilniuje

Prisma yra Suomijos prekybos tinklas, turintis po kelias parduotuves taip pat ir Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje bei Rusijoje. Prisma prekybos centras Vilniuje yra panašaus dydžio ir išplanavimo kaip Jyvaskyla Prisma Suomijoje. Kaip ir pirminiame projekte, vėdinimo ortakiai ir vandens vamzdynai lubose buvo izoliuoti PAROC Hvac Lamella Mat GreyCoat dembliais ir PAROC Hvac GreyCoat vamzdiniais kevalais.
 

Kuopio University HospitalKuopio universitetinė ligoninė Suomijoje

Požeminės automobilių statymo aikštelės inžinerinės sistemos turi būti atsparios ugniai bei yra matomos, todėl šilumos ir vandens tiekimo vamzdynų izoliavimui buvo panaudoti PAROC Hvac Section GreyCoat T ir PAROC Hvac Bend GreyCoat T gaminiai.

 

Shopping centre Iso-Kristiina in LappeenrantaIso-Kristiina prekybos centras, Lapenranta, Suomija

Pagal Suomijos statybos reglamentą, požeminėse automobilių aikštelėse naudojamos medžiagos turi atitikti mažiausiai B-s1, d0 degumo klasę. PAROC Hvac GreyCoat gaminiai atitinka aukštesnę, tai yra A2-s1, d0 degumo klasę, todėl jie ir buvo pasirinkti naudoti Iso-Kristiina prekybos centro požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

 

 

Gaminiai

PAROC Flange GreyCoat

PAROC Tape GreyCoat

PAROC Hvac Section GreyCoat T

PAROC Hvac Lamella Mat GreyCoat

 

Susisiekti

Klientų aptarnavimo skyrius

Pardavimų skyrius