„Paroc“ bendrovė

About Paroc

„Paroc“ yra viena pirmaujančių Europoje energiškai efektyvių ir nedegių izoliacinių sprendimų gamybinė įmonė.

Mūsų centrinis biuras yra įsikūręs Suomijoje, o savo veiklą vykdome 13 šalių, įskaitant 7 gamyklas 5 šalyse. Savo gaminius parduodame 40 pasaulio šalių.

Per 80 veiklos metų „Paroc“ kompanija už savo kokybiškus gaminius, technines žinias ir tvarų verslą pelnė puikią reputaciją tarp individualių namų statytojų, architektų, rangovų, platintojų ir statybos įmonių. Šiandien pagrindinėse savo rinkose – Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse –pirmaujame pagal užimamą statybinės ir techninės izoliacijos rinkos dalį. Be to, „Paroc“ užima stiprias pozicijas Lenkijoje, Vokietijoje, D. Britanijoje, Norvegijoje ir Rusijoje.

Mūsų gaminių gama, parduodamų su „Paroc“ prekės ženklu ir lengvai atpažįstamoje raudonų ir baltų juostų pakuotėje, apima statybinę izoliaciją, skirtą šilumos, ugnies ir garso izoliavimui, išorės sienoms, stogams, grindims, rūsiams, perdangoms ir pertvaroms. Taip pat – techninę izoliaciją, skirtą ŠVOK sistemoms, pramonės procesams, jūros ir laivų pramonei bei originalios įrangos gamintojams. 

2016 m. pabaigoje „Paroc“ dirbo 1 835 darbuotojai.

Plačiau apie
Sužinokite daugiau apie „Paroc“ www.paroc.com