Misija, vizija ir vertybės

Mūsų misija yra būti inovatyviu bei patikimu partneriu tvariai aplinkai kurti.

Tai reiškia, jog turime nuolat tobulėti, kad dalyvaudami savo sektoriaus kūrimo ir gerinimo procese, siūlytume tvarias inovacijas ir patirtį, viršijančią visų suinteresuotųjų šalių lūkesčius. Tik kartu su jais galime sukurti geresnę aplinką.

Pasižiūrėkite šį trumpą siužetą apie tai, kaip mūsų bendrovės DNR ir vertybės padeda mums kasdien laikytis savo vizijos kurti geresnę gyvenamąją aplinką.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.


Mūsų vertybės – klientas, novatoriškumas, pagarba ir atlikimas 

 Mūsų vertybės ne tik žodžiai, mes jomis vadovaujamės kasdieniame mūsų darbe.

  • Klientas – siekiame suprasti savo klientus ir patenkinti jų poreikius. Mes stengiamės padėti klientams ir suinteresuotosioms šalims pasiekti savo tikslus.
  • Inovacijos – siekiame ilgalaikio augimo kurdami naujus produktus ir tvarius sprendimus. Mes nuolat stengiamės tobulinti savo darbo metodus.
  • Pagarba – esame atviri, patikimi ir gerbiame kitus. Tvarumas yra vienas iš esminių mūsų verslo plėtros principų. Mes rūpinamės savo darbuotojų sauga ir gerove.
  • Atlikimas – sudėtingas užduotis siekiame atlikti efektyviai ir disciplinuotai. Mūsų veiksmai yra racionalūs, o savo veikloje vadovaujamės sveika nuovoka. 
Plačiau apie
Skaityti daugiau

Sužinokite daugiau apie „Paroc“ Management