Nauji sprendimai „Light Marine“ laivų aliuminio konstrukcijoms

20 rugs. 2018

Paroc Ligth Marine

„PAROC Light Marine“ gaminių grupė yra papildyta naujais A60 klasės sprendimais aliuminio konstrukcijoms. Naujieji sprendimai yra išbandyti ir patvirtinti 6 mm storio aliuminio denių bei pertvarų įrengimui. Be to, jie gali būti taikomi ir riboto atsparumo ugniai pertvarų įrengimui.

„PAROC Marine Navis Mat 60“ demblys, kurio pagrindu ir sukurti naujieji sprendimai, yra skirtas ne tik denio, bet ir standumo briaunų priešgaisrinei izoliacijai. Tiek denio, tiek ir standumo briaunų izoliavimui reikalingas izoliacijos storis yra 60 mm, todėl montavimas tampa paprastesnis, pakanka vieno izoliacijos sluoksnio.

Visų „PAROC Light Marine“ sprendimų serijos pagrindinis privalumas – ženkliai mažesnis konstrukcijų svoris, dėl ko sumažėja ir laivo eksploatavimo išlaidos.

Platus A60 klasės sprendimų pasirinkimas, skirtas 4 mm storio aliuminio konstrukcijoms dabar papildytas naujais 6 mm aliuminio konstrukcijoms skirtais sprendimais. A60 aliuminio deniams ir pertvaroms patvirtinti gaminiai yra šie (informacija anglų kalba):

PAROC Marine Navis Mat 60

PAROC Marine Navis Wired Mat 60

PAROC Marine Navis Mat 90 (4 mm aliuminio konstrukcijoms)

PAROC Marine Navis Wired Mat 90 (4 mm aliuminio konstrukcijoms)

 

Daugiau apie "PAROC Light Marine" sprendimus

„PAROC Light Marine“ yra nauji sprendimai laivų denių ir pertvarų priešgaisrinei izoliacijai, kurie palengvins montavimo darbus, dėl mažesnio izoliacijos svorio sumažės laivų degalų sąnaudos, sumažės išmetamų CO2 teršalų kiekiai bei eksploatavimo išlaidos.