PAROC Hvac Fire BlackCoat LT – estetiškas ir sertifikuotas priešgaisrinis ortakių izoliavimas

27 lapkr. 2019

Priešgaisrinė ortakių izoliacija

Izoliacinių sprendimų ir medžiagų gamintoja „Paroc“ pristatė naujausią sertifikuotą priešgaisrinės izoliacijos produktų grupę, skirtą vėdinimo ortakių sistemų priešgaisriniam izoliavimui PAROC Hvac Fire BlackCoat LT.

PAROC Hvac Fire BlackCoat LT sertifikuotą sistemą sudaro akmens vatos dembliai ir plokštės, kurių viena pusė padengta juodu matiniu aliuminio laminatu, ir įvairūs specialiai jai sukurti ir patikrinti PAROC priedai – sandarinimo juostos, privirinamos smeigės ir jungimo elementai. Visi elementai yra padengti subtilia juoda apdaila ir užtikrina reikiamą ortakių sistemų gaisrinės saugos lygį. PAROC Hvac Fire BlackCoat LT gaminių nebereikia papildomai dažyti ar apdailinti papildoma apdailos medžiaga. Tokiu būdu yra sutaupomas ir laikas, ir lėšos.

PAROC Hvac Fire BlackCoat LT gaminių grupė pasižymi išskirtinėmis gaisrinės saugos savybėmis bei subtilia apdaila, todėl šie gaminiai puikiai tinka viešoms ir matomoms erdvėms, pvz., prekybos centrams, kultūros įstaigoms, teatrams, visur kur keliami gaisrinės saugos reikalavimai.

Daugiau informacijos: Priešgaisrinė ortakių izoliacija >>