AKMENS VATA TINKUOJAMOMS SIENOMS

Naujas gaminys – PAROC Linio Pro

PAROC Linio Pro – tai ypač energiškai efektyvi tinkuojamų fasadų plokštė iš akmens vatos. Ji puikiai tinka naujai statomų ir renovuojamų pastatų sienų su tinko apdaila šilumos izoliacijai.

Šilumos laidumo koeficientas – tai šilumines medžiagos savybes apibrėžiantis dydis. Kuo jis yra mažesnis, tuo medžiaga mažiau praleidžia šilumos. PAROC Linio Pro šilumos laidumo koeficientas yra ypač žemas ƛd = 0,034 W/mK. Pagrįstai galime tvirtinti, kad šiandien Lietuvoje tai yra geriausias šilumines savybes turinti akmens vatos plokštė tinkuojamoms sienoms.

Akmens vata tinkuojamoms sienoms


Tinkuojamos sienos – populiarus mūrinių sienų šiltinimo sprendimas plačiai sutinkamas tiek naujoje statyboje tiek ir renovacijoje. Šilumos izoliacijos sluoksnio pasirinkimas dažnai sukelia papildomų klausimų kodėl verta vieną ar kitą medžiagą rinktis. Čia rasite pagrindinius argumentus kodėl verta rinktis akmens vatos šilumos izoliaciją.

Mūro sienos, sumūrytos iš keramikos, silikato, akyto betono, keramzitbetonio blokelių ar plytų, renovuojamų daugiabučių sienos iš surenkamų gelžbetoninių blokų yra nedegios. Todėl, norėdami , kad siena liktų nedegi ir įrengus apšiltinimo sluoksnį- šilumos izoliacijai reikia rinktis nedegią PAROC akmens vatą, kuri gaminama iš gamtoje randamų vulkaninės kilmės uolienų. Tai saugus, patikimas, energiją taupantis ir ilgaamžis mūro sienų šiltinimo sprendimas.

Taupo pinigus ir tausoja energiją

Mūsų akmens vatos gaminiai ir šiltinimo sprendimai padės ne tik sumažinti išlaidas pastato šildymui, bet ir prisidės prie didesnio komforto namuose.

Sužinokite daugiau

Taupo pinigus ir tausoja energiją

Tvari

Akmens vatos izoliaciją sukūrė pati gamta, o žmonės šią technologiją pritaikė pastatų šiltinimui.

 

Sužinokite daugiau

Tvarumas

Ilgaamžė

Akmens vata išlaiko savo savybes ir matmenis visą pastato gyvavimo laikotarpį.

 

Sužinokite daugiau

Ilgaamžiškumas

Leidžia sienoms „kvėpuoti“

Tinkuojamų sienų plokštės yra laidžios vandens garams. Drėgmė lengvai prasiskverbia pro akmens vatos sluoksnį ir pasišalina iš konstrukcijos.

Sužinokite daugiau

Kvėpuoja

Nedegi

Visos tinkuojamų fasadų plokštės yra nedegios ir atitinka aukščiausią A1 europinės statybinių medžiagų degumo klasę.

Sužinokite daugiau

Nedegi vata

Atspari drėgmei

Paroc tinkuojamų fasadų plokštės išlieka sausos net ir labai drėgnoje aplinkoje. Jos neįgeria vandens, yra atsparios kapiliarinei drėgmei.

Sužinokite daugiau

Atsparumas drėgmei
Tinkuojamų sienų plokštės