Vandenį atstumiantys gaminiai

Kas yra korozija po izoliacija (CUI)?

Mažas vandens įgeriamumas yra labai svarbi savybė. Pramoninės įrangos ir vamzdynų izoliacija dažnai būna veikiama vandens, drėgmės ar kitų skysčių. Taip yra sukuriamos palankios sąlygos vykti korozijai po izoliacija, angl. CUI (corrosion under insulation).

Nauji gaminiai su ypatingai mažu vandens įgeriamumu

PAROC VANDENĮ ATSTUMIANTYS (WR) GAMINIAI

  • 10 kartų mažesnis vandens įgeriamumas, lyginant su griežčiausiu standartu (EN13472/24h).
  • Perpus mažesnis vandens įgeriamumas, pagal EN13472/24h lyginant su konkuruojančiu gaminiu
  • Plačiausias temperatūros diapazonas – iki 300 °C
  • Saugu naudoti dažant, sertifikuota pagal padengimo suderinamumo standarto VDMA 24364 reikalavimus.
  • Plačiausia vandenį atstumiančių gaminių pasiūla, apimanti vamzdinius kevalus, armuotus demblius, demblius ir plokštes.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Natūralus būdas apsisaugoti nuo vandens

Panašiai kaip paukščio plunksnos, akmens vata yra gamtos išradimas. Ji įgeria mažiau vandens, greičiau išdžiūva ir pasižymi puikiomis savybėmis.

Teisingai suprojektuoti sprendimai ir sumontuoti izoliacijos gaminiai suteikia daug privalumų, pavyzdžiui: taupo energiją, mažina šilumos nuostolius, gerina procesų kontrolę, mažina emisijas, priežiūros išlaidas bei neleidžia vykti korozijai po izoliacija (CUI).

Izoliuojant pramonės objektus CUI yra vienas iš sudėtingiausių iššūkių. Bendrovė „Paroc“ jau virš 20 metų parduoda vandenį atstumiančius gaminius bei nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, tobulinant gaminius. Naujausi nepriklausomų laboratorijų atlikti tyrimai rodo, kad „Paroc“pramonei skirti vandenį atstumiantys “WR” tipo gaminiai pasižymi geriausiomis rinkoje akmens vatos izoliacijos savybėmis, įskaitant mažiausią vandens įgeriamumą ir plačiausią temperatūros diapazoną.

plunksnos

Akmuo prieš vandenį

Mažas vandens įgeriamumas yra labai svarbi savybė. Pramoninės įrangos ir vamzdynų izoliacija dažnai būna veikiama vandens, drėgmės ar kitų skysčių. Sausa izoliacija visuomet pasižymi geresnėmis savybėmis, nei šlapia. Į izoliaciją patekęs vanduo ženkliai sumažina jos eksploatacines savybes, apsunkina ją ir padidina riziką susidaryti korozijai CUI.


Drėgmė spartina koroziją, todėl kuo greičiau drėgmė ar vanduo pasišalina iš izoliacijos, tuo mažesnė yra korozijos tikimybė. Kitaip tariant:


Kuo mažiau vandens ir kuo greičiau išdžiūsta izoliacija, tuo mažiau korozijos.




akmuo prieš vandenį