Izoliuojate pramoninę įrangą?

Investicija į tinkamus techninės izoliacijos gaminius ir sprendimus sumažina energijos suvartojimą, pagerina saugą ir priežiūrą eksploatavimo metu. Būtent todėl sukūrėme „PAROC TI Industry Guide“ („PAROC TI pramonės izoliavimo vadovą“), kuriame rasite visa, ką reikia žinoti apie techninę izoliaciją. Anglų kalba parengtame vadove rasite informacijos apie:

  • tinkamos izoliacijos užtikrinamą energijos ir lėšų taupymą;
  • geriausias įvairių pramonės sričių patirtis, taikomas šilumos ir garso izoliavimo bei priešgaisrinės saugos srityse;
  • korozijos po izoliacija (CUI - Corrosion Under Insulation) riziką ir, kaip jos išvengti naudojant tinkamą izoliaciją;
  • kaip izoliacija gali padėti kovoti su klimato kaita;
  • kodėl „Paroc“ akmens vatos izoliacija yra ilgaamžė, išlaikanti savo savybes, saugi, draugiška aplinkai, pasižyminti puikiomis vandens atstūmimo savybėmis;
  • nacionalinius ir tarptautinius standartus, kurių laikosi PAROC.

Vadove taip pat pateikiama prieiga prie skaičiavimo programos „Calculus“ ir aprašas kaip ja naudotis, kurie padės pasirinkti geriausią akmens vatos izoliaciją, pagal naudojimo sritį ir charakteristikas, pvz.: vamzdžiams, turbinoms, rezervuarams, pramoniniams kaminams, ortakiams ir katilams.

Taip pat gausite naudingos informacijos apie visą siūlomą PAROC akmens vatos gaminių, skirtų įvairiems pramoninio naudojimo tikslams (įskaitant ir priedus), asortimentą ir sprendimus, kad galima būtų pasirinkti tinkamiausią variantą konkrečiam atvejui. Vadove išsamiai pateikiamos kiekvieno gaminio techninės specifikacijos, pvz.: šilumos laidumas, lydymosi temperatūra, atsparumas drėgmei ir laboratorinių testų duomenys.

Perskaitę „PAROC TI pramonės izoliavimo vadovą“ („PAROC TI Industry Guide“) Jūs geriau suprasite, į kokius gaminius geriausia investuoti, kaip juos montuoti, kokia yra galima investicijos grąža ir nauda produktyvumui, ekonominis veiksmingumas ir energinis efektyvumas.

Pasirinkite tinkamą gaminį pagal paskirtį ir temperatūros diapazoną

Norėdami pasirinkti tinkamą izoliacijos gaminį ir sprendimą, susisiekite su mūsų ekspertais.

Atsisiųskite „PAROC TI pramonės izoliavimo vadovą“ (PAROC TI Industry Guide) anglų kalba