Paroc seminarai

PERKELIAMI „PAROC” SEMINARAI

Dėl koronaviruso perkeliami šių metų kovo mėnesį numatyti „Paroc“ seminarai į vėlesnį laikotarpį, kuomet bus atšaukti apribojimai dėl COVID-19 grėsmių. Laikinai stabdoma registracija į seminarus ir anuliuojamos jau pateiktos registracijos. Perkeliamų „Paroc“ seminarų datos ir kitos detalės bus patikslintos vėliau.

Penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose „Paroc“ rengia nemokamus informacinius seminarus projektuotojams, konstruktoriams, architektams, statybos inžinieriams, statybininkams, statytojams ir visiems tiems, kurie domisi statybų technologijomis bei izoliaciniais sprendimais.

„Paroc“seminaruose bus pristatytos statybinių medžiagų rinkos naujovės, supažindinta su izoliaciniais sprendimais, pasidalinta gerąja praktika. Seminarų svečias gaisrinės saugos inžinierius, Nacionalinės gaisrinės saugos asociacijos prezidentas Martynas Matulevičius papasakos į ką reikia atkreipti dėmesį projektuojant ir statant pastatus, kad pridavimo metu nekiltų problemų dėl gaisrinės saugos.

Pranešėjai:

Architektas, UAB „Paroc“ klientų segmento vadovas Giedrius Gelusevičius

PAROC naujienos: nauji gaminiai PAROC Ultra ir PAROC Linio Pro; paprastas ir patogus plokščių stogų nuolydžių formavimas; garsą izoliuojančios pertvaros.

Pranešimo trukmė 45 min.

Gaisrinės saugos inžinierius, Nacionalinės gaisrinės saugos asociacijos prezidentas Martynas Matulevičius

Pastato pridavimas gaisrininkams. Didžiausi iššūkiai. 

Pranešimo trukmė 20 min.


Inžinierius, FOAMGLAS® izoliacijos pardavimų vadovas Baltijos šalims Povilas Valutkevičius

Foamglas® sprendimai ypatingose sąlygose eksploatuojamiems plokštiesiems stogams.

Pranešimo trukmė 20 min.