PAROC® Ultra – daugiau jėgos

Naujausias „Paroc“ gaminys, universali akmens vatos plokštė PAROC® Ultra yra nedegi, ilgaamžė, puikiai izoliuojanti šilumą, stabilių matmenų, laidi vandens garams, pagaminta iš vulkaninės kilmės uolienų. Ji yra skirta naujai statomų ir renovuojamų pastatų vėdinamų mūrinių ir karkasinių sienų, šlaitinių stogų, palėpių ir kitų atitvarų šiltinimui, kai šilumos izoliacija yra neveikiama apkrovų.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Energinis efektyvumas

PAROC® Ultra šilumos laidumo koeficientas yra ypač žemas λd = 0,035 W/mK. Kuo jis yra mažesnis, tuo medžiaga mažiau praleidžia šilumos ir yra efektyvesnė. Teisingai apšiltinus pastatus sumažėja išlaidos šildymui.

Ilgaamžiškumas

PAROC® Ultra laikui bėgant nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių. Ji išlaiko savo savybes ir matmenis visą pastato gyvavimo laikotarpį, nepaisant sezoninių temperatūros bei drėgmės pokyčių.

Pagaminta iš uolienų

Akmens vatos izoliacijos idėją pasiūlė pati gamta. PAROC akmens vata gaminama iš gamtinės medžiagos – uolienų, kurios pasižymi įvairiomis naudingomis savybėmis. Tai yra natūraliai patvari ir iš esmės neišsenkanti žaliava.

Nedegumas

PAROC® Ultra yra nedegi ir atitinka aukščiausios A1 europinės statybinių medžiagų degumo klasės reikalavimus.

Atsparumas drėgmei

PAROC® Ultra pasižymi puikiomis vandens garų laidumo savybėmis. Ji neleidžia drėgmei kauptis pastato sienose, stoguose ir kitose konstrukcijose. Net ir po to, kai buvo paveikta drėgmės, išdžiūvusi akmens vatos plokštė išlaiko šilumos izoliacines savybes ir nedegumą.

Patogu dirbti

PAROC® Ultra yra lanksti padidinto tankio akmens vatos plokštė. Ją ypač patogu montuoti karkasinėse sienose, šlaitiniuose stoguose ir kitose konstrukcijose, kur šilumos izoliaciją montuojame tarp medinio ar metalinio karkaso.

PAROC® Ultra naudojimas

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.