PAROC Pro Slabs

Pramoninė izoliacija didina produktyvumą 

Bendrovei PAROC kiekviena nauja diena – tai naujos galimybės tausoti energiją, išteklius bei priimti sprendimus, kurie daro teigiamą poveikį mūsų planetai. Tinkamai pasirinkę izoliaciją, tą patį galite daryti ir jūs. PAROC gaminiai leis jūsų gamyklai veikti tvariau, nes prisidės prie energiškai efektyvios ir ugnies požiūriu saugios aplinkos. Tai dar ne viskas – sumažės jūsų išlaidos ir laiko sąnaudos, kurias skiriate įrangos ir vamzdynų priežiūrai visą jų gyvavimo laikotarpį. 

Tinkamai parinkta izoliacija sumažins energijos nuostolius, sumažins jūsų poveikį aplinkai bei sąnaudas 

Ar žinote, kad sumontavus tinkamą techninę izoliaciją visoje Europoje energijos suvartojimą galima sumažinti 14 mln. tonų naftos ekvivalento arba 162 778 GWh, o šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą – 40 mln. tonų?* Tiek energijos per metus užtektų aprūpinti daugiau nei 10 mln. Europos namų ūkių.* Gamyklose glūdi didelis energijos vartojimo bei sąnaudų mažinimo potencialas, o svarbiausia tai, kad investicijos į efektyvios izoliacijos įrengimą atsiperka vos per 2 metus!

 

 

Neseniai visoje Europoje patikrinus maždaug 2 500 veikiančių gamyklų ir techninių įrenginių nustatyta, kad nė viename iš jų energijos taupymo potencialas nėra išnaudojamas visu 100 %. *

 

 

*Europos pramoninės izoliacijos fondas (EiiF) 

Pigiausia energija yra ta, kurios nenaudojate! 

Energy efficiency graph

Pristatome PAROC Pro Slab WR plokščių asortimentą, skirtą efektyviai pramoninei izoliacijai 

PAROC Pro Slab WR plokštės – su dar geresnėmis savybėmis! Mums pavyko pagerinti plokščių šilumos laidumo savybes ir aukščiausią darbinę temperatūrą. Siūlome plokštes beveik visiems pramoninės izoliacijos sprendimams ir visiems temperatūros diapazonams (iki 700 °C). Nepamirškite ir naujųjų PAROC Pro Roof Slab stogo plokščių, pasižyminčių išskirtiniu gniuždymo stipriu, siekiančiu iki 80 kPa!

Visos naujosios PAROC Pro Slab WR plokštės pasižyminčios mažiausiu vandens įgeriamumu, gali būti su AluCoat danga. Saugu naudoti net ir dažant. 

 

  • Visos plokštės pasižymi mažiausiu vandens įgeriamumu ir gali būti su AluCoat apdaila
  • Tiek PAROC Pro Slab, tiek ir vandenį atstumiančias WR tipo plokštes saugu naudoti dažant
  • Pagerintos gaminių savybės: šilumos laidumas ir didžiausia darbinė temperatūra
  • Didelė plokščių įvairovė beveik visiems pramoninės izoliacijos sprendimams ir visiems temperatūros diapazonams (iki 700 °C) 
  • Lengva išsirinkti optimaliausią gaminį konkrečiai paskirčiai ir temperatūros diapazonui

Pasirinkite savo projektui tinkamus gaminius 

Gaminius rinkitės pagal įrangos paskirtį, temperatūros diapazoną arba gniuždymo stiprį.
PAROC Pro Slabs Service temperature range table

Jau turite konkretų projektą? 

Kreipkitės į mūsų specialistus ir aptarkite savo projektą, kad pasirinktumėte tinkamiausias PAROC Pro Slab plokštes. 
Meeting

Pasitikrinkite gaminių pristatymą ir kainas

Gaukite daugiau informacijos apie gaminių tiekimą ir kainą iš pardavimo specialistų.

Apibrėžkite kokio izoliacijos sprendimo jums reikia PAROC Calculus skaičiuoklė padės jums rasti reikiamą sprendimą jūsų projektui. Investuokite į geriausią izoliaciją jau šiandien, o naudą juskite ištisus dešimtmečius. Atsisiųskite brošiūrą

PAROC Pro Slabs Brochure

Norite sužinoti daugiau apie PAROC Pro Slab WR plokštes?

PAROC Pro Slabs