Pamatų šilumos izoliacija - montavimo vadovas

Pamatų šilumos izoliacija

 Pamatų siena Iškaskite gruntą visu sienos perimetru. Įsitikinkite, kad siena yra švari ir lygi. Jei reikia, panaikinkite įtrūkimus ir plyšius.
 Pamatų siena Jungtį tarp pamatų pado (banketės) ir rūsio sienos padenkite nuožulniu cemento skiedinio sluoksniu. Įsitikinkite, kad pamato paviršius yra sausas ir ne mažiau kaip 500 mm grunto ir iki pat apačios pamatus padenkite dviem sluoksniais hidroizoliacinės slankios membranos arba mastika.
 Pamatų siena Pradėdami nuo apačios montuoti PAROC GRS 20 (minimalus storis: 100 mm), dėkite apatinę plokštę ant pamato pado. Prispauskite plokštes, kad neliktų tarpų tarp jų ir šiltinamo pamato paviršiaus. Pritvirtinkite plokštes smeigėmis - jų reikia bent po dvi kiekvienai plokštei.
 Pamatų siena Plokštes suklokite 100 mm žemiau numatomo grunto paviršiaus. Ant šilumos izoliacijos viršutinio krašto padarykite nuožulnią betoninę juostą.
 Pamatų siena 250 mm žemiau pamatų paklokite naują drenažo vamzdį su pakankamu nuolydžiu. Vamzdį apsukite pluoštiniu audiniu, kad eksploatacijos metu neužsikimštų žemės nuosėdomis ir aplink jį sutrombuokite žvirgždą.
 Pamatų siena
Užpilkite gruntą ir įrenkite nuogrindą. Įsitikinkite, kad grunto nuo pastato nuolydis yra mažiausiai 1:20. Gėles ir krūmus sodinkite bent per 1 metrą toliau nuo sienos.