Atitvarų sandarinimo gaminiai

PAROC XMU 100Image

PAROC XMU 100 (Difuzinė plėvelė)

Difuzinė plėvelė PAROC XMU 100 yra laidi vandens garams hidroizoliacinė membrana, skirtama šlaitinių stogų konstrukcijoms su vėdinamu oro tarpu ir yra neveikiama apkrovų. Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinimo medžiagos, nepaliekant oro tarpo. Ši difuzinė plėvelė užtikrina stogo konstrukcijos apsaugą nuo kritulių poveikio, o ypač geras laidumas vandens garams leidžia stogo konstrukcijai išlikti sausai esant bet kokioms oro sąlygoms.


PAROC XMV 002Image

PAROC XMV 002 (Kraštų sandarinimo elementas)

Kraštų sandarinimo elementai PAROC XMV 002 yra naudojami pastato viduje sandarinant garų izoliacijos sluoksnį langų ir durų angokraščiuose. Šie ilgaamžiai elementai pagaminti iš dviejų mažo tankio polietileno lapelių yra suklijuoti taip, kad tiksliai sudarytų 90 laipsnių kampą. Kraštų sandarinimo elementai gali būti 125, 170 ir 200 mm pločio. Prie garo izoliacijos šie kampų sandarinimo elementai klijuojami vienpuse lipnia sandarinimo juosta PAROC XST 013.


PAROC XMV 003Image

PAROC XMV 003 (Kampų sandarinimo elementas)

Kampų sandarinimo elementai PAROC XMV 003 yra skirti naudoti pastato viduje garo izoliacijos sluoksnio sandarinimui tokiose vietose, kaip sienų ir lubų arba sienų ir grindų sandūrose. Šie ilgaamžiai elementai, pagaminti iš mažo tankio polietileno yra suklijuoti taip, kad tiksliai atkartotų 90 laipsnių kampų susidūrimą. Prie garo izoliacijos šie kampų sandarinimo elementai klijuojami vienpuse lipnia sandarinimo juosta PAROC XST 013.


PAROC XMV 020basImage

PAROC XMV 020bas (Oro ir garų izoliacija)

PAROC XMV 020bas yra polietileno plėvelė, naudojama kaip oro ir vandens garų užtvaras stogų, sienų ir perdangų konstrukcijose. Ši garų ir oro nepraleidžianti mažo tankio polietileno plėvelė klojama iš vidinės šiltinimo sluoksnio pusės ir užtikrina konstrukcijos sandarumą bei apsaugo šilumos izoliaciją nuo drėgmės prasiskverbimo į jos vidų. Įrengiant oro ir vandens garų užtvarą, polietileno plėvelių juostas patartina tarpusavyje perdengti ne mažiau kaip 200 mm, o jungimosi siūles suklijuoti tam skirta lipnia sandarinimo juosta PAROC XST 013.

PAROC XSI 001Image

PAROC XSI 001 (Sandarinimo juosta)

PAROC XSI 001 sandarinimo juosta iš stiklo vatos su polietilenine įmaute yra naudojama papildomai apšiltinant ir sandarinant langų rėmų ar durų staktų jungimosi su kitomis pastato konstrukcijomis vietas. Stiklo vatos juosta yra įvilkta į UV spinduliuotei atsparios plėvelės įmautę. Ši juosta užtikrina skirtingų statybinių elementų tarpusavio jungčių sandarumą ir padidina pastato energinį efektyvumą.


PAROC XSS 005Image

PAROC XSS 005 (Lanksti dvipusio lipnumo sandarinimo juosta)

Lanksti dvipusė sandarinimo juosta PAROC XSS 005 yra skirta garų izoliacijos, difuzinės plėvelės arba jungčių sandarinimui tokiose vietose, kur reikia didesnio kruopštumo. Ši sandarinimo juosta pagaminta iš ilgaamžės butilo gumos. Garo izoliacijos sluoksnis turi būti sandarus ir nepažeistas instaliuojant inžinerines ar kitas sistemas. Todėl ši dvipusė sandarinimo juosta padeda kruopščiai sujungti ir užsandarinti garo izoliaciją tokiose vietose, kaip prie elektros instaliacinių kabelių, ventiliacijos ortakių ir pan.


PAROC XST 013Image

PAROC XST 013 (Sandarinimo juosta)

Vienpusė lipni sandarinimo juosta PAROC XST 013 yra naudojama garo izoliacijos PAROC XMV 020bas sandūroms suklijuoti. Ši ilgaamžė sandarinimo juosta yra pagaminta iš armuotos PE plėvelės, padengtos modifikuotų akrilinių klijų sluoksniu. Juosta pasižymi geru sukibimu, patvarumu ir tvirtumu, tuo pat metu ji turi šiek tiek elastingumo ir ją galima šiek tiek ištempti.