Pagrindo plokštės

PAROC GRS 20Image

PAROC GRS 20 (Pagrindo plokštė)

PAROC GRS 20 yra nedegios, apkrovą laikančios ir šilumą izoliuojančios plokštės iš akmens vatos, skirtos renovuojamų ir naujai statomų pastatų užliejamų grindų ant grunto, virš rūsio, bei rūsių sienų ir pamatų šiltinimui. Vandens neįgeriančios plokštės tinka naudoti šilumos izoliacijai ją įrengiant grunte.

PAROC XES 300sjImage

PAROC XES 300sj (Šilumos ir šalčio izoliacija (Ecoprim))

PAROC XES 300sj yra ekstruzinio polistireninio putplasčio gaminys su frezuotais kraštais. Šis gaminys gali būti naudojamas konstrukcijose, kurioms keliami didesni reikalavimai apkrovoms ir atsparumui drėgmei. PAROC XES 300sj naudojamas kaip šilumos izoliacija eksploatuojamuose ir  eksploatuojamuose atvikštiniuose stoguose, šiltinant grindis ant grunto ir pamatus, įrengiant plokščiuosius pamatus, tiesiant kelius.

PAROC XES 300wjImage

PAROC XES 300wj (Šilumos ir šalčio izoliacija (Ecoprim))

PAROC XES 300wj yra ekstruzinio polistireninio putplasčio gaminys su frezuotais kraštais. Šis gaminys gali būti naudojamas konstrukcijose, kurioms keliami didesni reikalavimai apkrovoms ir atsparumui drėgmei. PAROC XES 300wj naudojamas kaip šilumos izoliacija eksploatuojamuose ir  eksploatuojamuose atvikštiniuose stoguose, šiltinant grindis ant grunto ir pamatus, įrengiant plokščiuosius pamatus, tiesiant kelius.