Vėdinamos sienos. Priedai

PAROC XST 021Image

PAROC XST 021 (Išorinė sandarinimo juosta)

Vienpusė lipni juosta yra skirta išoriniam plokštės PAROC Cortex siūlių sandarinimui. Gaminio paviršius turi būti švarus bei sausas, nuvalytas nuo dulkių. Siūlių sandarinimo juostos viena pusė yra padengta klijais, kurie puikiai prilimpa prie paruošto paviršiaus. Juostos priklijavimui, prašome nuplėšti popierinę juostelę esančią vidinėje rulono pusėje.

PAROC XST 022Image

PAROC XST 022 (Cortex juosta)

PAROC XST 022 yra siūlių sandarinimo juosta Cortex gaminiams. Viena juostos pusė yra padengta klijais, kurie puikiai prilimpa prie paruošto paviršiaus. Juostos priklijavimui, prašome nuplėšti popierinę juostelę esančią vidinėje rulono pusėje. Juosta yra ilgaamžė ir atspari UV poveikiui iki 12 mėnesių veikiant saulės spinduliams.

PAROC XST 041Image

PAROC XST 041 (Išorinė kampų ir angokraščių sandarinimo juosta PAROC Cortex b ir PAROC Cortex One b)

PAROC XST 041 juosta yra vienpusio lipnumo juodos spalvos juosta, skirta išorės darbams, siekiant užtikrinti konstrukcijos oro sandarumą suklijuojant apsaugos nuo vėjo plokščių kampines jungtis, o taip pat perimetru aplink angokraščius. Klijuojami paviršiai turi būti tvirti ir sausi, nuo jų pašalintos dulkės ar riebalų dėmės. Šias juostas siūlome naudoti kartu su PAROC Cortex b ar PAROC Cortex One b plokštėmis.

PAROC XST 042Image

PAROC XST 042 (Cortex b juosta)

PAROC XST 042 yra tamsi siūlių sandarinimo juosta Cortex b gaminiams. Viena juostos pusė yra padengta klijais, kurie puikiai prilimpa prie paruošto paviršiaus. Juostos priklijavimui, prašome nuplėšti popierinę juostelę esančią vidinėje rulono pusėje. Juosta yra ilgaamžė ir atspari UV poveikiui iki 12 mėnesių veikiant saulės spinduliams.