Kompozicinės plokštės

Neribotos galimybės architektūrai

Paroc plokščių tipai ir jų suformuoti gaminiai, pateikiami su plačia spalvų gama, suteikia neribotų galimybių pastatų fasadų architektūrinei išraiškai sukurti. Paroc plokščių aukštos stiprumo savybės įgalina tvirtinti prie plokštės paviršiaus įvairias apdailos medžiagas. 

Išskirtinės techninės charakteristikos

Šiuolaikinių statinių techniniai reikalavimai pilnai tenkinami įrengiant jų konstruktyvus iš Paroc plokščių. Nedegumas ir iki keturių valandų atsparumas ugniai, užtikrina ugniasaugą statiniuose. Didelis stipris ir standumas įgalina perdengti plačius tarpatramius su mažiausiomis konstruktyvų deformacijomis. Ir pagaliau, gera šiluminė izoliacija, temperatūrinių šilumos tiltelių nebuvimas, sandarumas, garantuoja energetinį efektyvumą.

Naudokite Paroc kompozicines plokštes sienoms, pertvaroms ir luboms. Visos mūsų plokštės gaminamos pagal progresyvios kompozicinių plokščių gamybos technologijos reikalavimus (AST) su aukštų parametrų Paroc struktūrine akmens vata. Paroc plokštės yra keturių tipų (AST® T, AST® S, AST® F ir AST®), visos su skirtingais techniniais parametrais. Tai pasako, kad plokščių savybės priklauso nuo jų tipo, bet ne nuo pasirinkto modelio.

Plokščių išmatavimai

Paroc plokštės gaminamos šių standartinių storių: 50, 80, 100, 120, 150, 175, 200, 240 ir 300 mm. Jų modulinis plotis yra 1200 mm (fizinis matmuo 1196 mm) ir maksimalus ilgis 12 m. Kartais, praktiniais sumetimais, tikslinga naudoti nestandartinio pločio 300–1100 mm PAROC flex plokštę. PAROC flex plokštės gali būti paruoštos iš visų turimų modelių, naudojant 80 -240 mm storio plokštes, išskyrus PAROC Shadow.