"Paroc" plokštės yra aukštos kokybės kompozicinės (sandwich) plokštės su akmens vatos šerdimi ir plieno lakštų paviršiais. Jos naudojamos įrengti komercinių, pramonės ir viešųjų pastatų fasadus, pertvaras ir lubas.

Kompozicinių (sandwich) plokščių sprendimai apima viską, ko reikia išbaigtai konstrukcijai įrengti: plokštes, lankstinius, profilius, sandariklius, kėlimo įrangą bei aukščiausios kokybės techninį palaikymą. "Paroc" plokščių sprendimai tenkina visus šiuolaikinės statybos reikalavimus: maloni akiai išvaizda, puikus atsparumas ugniai, dideli tarpatramiai, trumpi montavimo terminai, energinis efektyvumas ir ekonominė nauda. Mes taip pat siūlome sprendimus pastatų ir patalpų poreikiams, pvz., papildomą apsaugą nuo ugnies, aukštą higienos sąlygų kontrolę, geras akustines savybes bei estetišką architektūrą. Šie šiuolaikiniai kompozicinių (sandwich) plokščių sprendimai kartu su optimaliais konstrukciniais sprendimais patenkins visų statybos projekto dalyvių techninius, estetinius ir ekonominius reikalavimus.

Paroc Panel System taip pat siūlo unikalų paslaugų paketą, kurių pagrindas – mūsų žinios ir 25 metų patirtis. Mes galime patikimai ir lanksčiai padėti valdyti "Paroc" plokščių projektus nuo planavimo iki montavimo. Paslaugų paketas apima viską: sklandų projektavimą, savalaikį tiekimą, greitą montavimą ir minimalias sąnaudas.

Plačiau apie Kompozicines plokštes (anglų k.) >>