„Paroc“ sprendimai – verslo centre „Quadrum“, Lietuva

„Paroc“ gaminiai verslo centro „Quadrum“ sienų, stogų, požeminių aikštelių lubų šiltinimui bei vamzdynų ir ortakių izoliavimui.

Daugiafunkcinis ir novatoriškas verslo centras „Quadrum“ yra vienas didžiausių Baltijos regione. Šis objektas siekia prestižinio BREEAM sertifikato už efektyvų energijos naudojimą, socialiai atsakingą aplinkos tausojimą ir šiuolaikiniam verslui būtiną aukšto lygio komfortą.

 „Quadrum“ erdvės išdėstytos taip, kad užtikrintų galimybes sutvarkyti visus būtinus verslo ir kasdienius reikalus neišeinant iš naujojo verslo centro teritorijos. Tam skirtos daugiafunkcė konferencijų salė, restoranai, apsipirkimo ir paslaugų zonos, jaukios poilsio erdvės ir net vaikų darželis.

„Quadrum“ verslo centre buvo pritaikyta visa eilė „Paroc“ izoliacinių sprendimų: sienų šiltinimui naudotos PAROC WAS 35t ir PAROC Linio 15, o plokščio stogo šiltinimui- PAROC ROB 80 plokštės. Verslo centro požeminės automobilių statymo aikštelės lubos izoliuotos specialiai tokiems izoliaciniams sprendimams skirtomis PAROC CGL 20 cy plokštėmis. Vamzdynų izoliavimui naudoti kevalai PAROC Section AluCoat T,  ortakių izoliavimui naudoti dembliai su aliuminio danga PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat ir PAROC Hvac Fire Mat AluCoat LT.

Gaminiai
PAROC CGL 20 cy
PAROC Linio 15
PAROC ROB 80
PAROC WAS 35t
PAROC Section AluCoat T
PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat
PAROC Hvac Fire Mat AluCoat LT

 

Objekto informacija

Kategorija
  • Stogai
Metai 2016
Šalis Lietuva
Adresas Konstitucijos pr. 21
Miestas ir pašto kodas Vilnius 09306
Architektas Schage Real Estate
Projektuotojas UAB „AZCM“

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.