Kruizinis keleivinis laivas „Oasis of the Seas“

Kruizinis keleivinis laivas „Oasis of the Seas“, priklausantis kompanijai "Royal Caribbean International“, yra 47 metrų pločio ir net 360 metrų ilgio, talpinantis daugiau kaip 6000 keleivių ir įgulos narių vienu metu. Laivas buvo pastatytas bendrovės „STX Europa“ (buvusi "Aker Yards") dokuose, Turku, Suomijoje. „STX Europa“ yra ilgametis bendrovės „Paroc“ užsakovas, todėl nenuostabu, kad ir „Oasis of the Seas“ ir laive dvinyje „ Allure of the Seas“, buvo panaudoti „Paroc“ jūrinės izoliacijos gaminiai.

Kuomet laivo projektas yra ruošiamas aukščiausios kvalifikacijos specialistų ir statomas profesionaliausių darbuotojų, naudojant pačius šiuolaikiškiausius įrankius ir įrangą, natūralu, kad jie pasirinko ir aukščiausios kokybės jūrinės izoliacijos gaminius šiems kruiziniams laivams: PAROC jūrinės izoliacijos dembliai ir plokštės, PAROC vamzdiniai kevalai ir kiti individualūs gaminiai, skirti kruizinių laivų metalinėms konstrukcijoms šiltinti ir apsaugai nuo ugnies. Visi šie gaminiai buvo padengti įvairių tipų dangomis. Iš viso, iš gamyklos į laivą buvo tiesiogiai atvežta 250 pilnų krovininių autovežių su „Paroc“ gaminiais, neskaičiuojant to kiekio medžiagų, kurios buvo naudojamos subrangovų, tiekiančių į kruizinius laivus jau pagamintas kajučių, koridorių sekcijas, kartu su pakabinamomis lubomis ir priešgaisrinėmis durimis, kur irgi buvo naudojami mūsų gaminiai.

Naudoti gaminiai:

Jūrinės izoliacijos PAROC plokštės ir dembliai, PAROC vamzdiniai kevalai, PAROC individualūs jūrinės izoliacijos gaminiai.

Objekto informacija

Kategorija
  • Jūrinė izoliacija
Metai 2009
Šalis Suomija
Adresas Telakkakatu 1
Miestas ir pašto kodas Turku 20100
Rangovas

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.