Palangos koncertų salė

Paroc specialistų rekomendacijos salės akustikos sprendimams ir Paroc gaminiai Palangos koncertų salės atitvarų šiltinimui. 

Garsiausiame Lietuvos pajūrio kurorte Palangoje rekonstruota koncertų salė, labiau žinoma kaip vasaros estrada, virto moderniu, šviesiu daugiafunkciniu žiedo formos pastatu, su dviem mažesniais priestatais. Rekonstruotoje, maždaug 4300 m2 ploto koncertų salėje dabar yra 2300 sėdimų vietų ir dar 150 pristatomų vietų.

Europos Sąjungos ir Palangos miesto savivaldybės lėšomis už 6,9 mln. eurų rekonstruotoje koncertų salėje buvo sumontuota itin moderni akustinė sistema, kuri padiktavo net ir architektūrinio sprendinio korekcijas. Architektų studijos „Uostamiesčio projektai“ architektas Algirdas Stripinis pripažįsta, kad dėl funkcinių sprendimų labo čia buvo paaukota nemažai estetinių dalykų. Anot jo, pakoreguoti pirminį koncertų salės projektą teko vadovaujantis akustikos specialistų iš „Paroc“ kompanijos rekomendacijomis. Salės atitvarų šiltinimui naudoti PAROC akmens vatos gaminiai.

Gaminiai
PAROC ROB 60
PAROC ROS 30
PAROC eXtra
PAROC WAS 50
PAROC WAS 35
PAROC SSB 1

Objekto informacija

Kategorija
  • Sienos
Metai 2015
Šalis Lietuva
Adresas Vytauto g. 43
Miestas ir pašto kodas Palanga 00135
Architektas Algirdas Stripinis
Projektuotojas UAB „Conresta“

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.