Architektūrinė projektavimo laisvė Paroc Lupaus pasyviame name Valkeakoski

Pasyvus Paroc Lupaus namas yra puikus pavyzdys, kaip užsakovo norai sutampa su unikalia architektūrine vizija. Tuo metu House Paroc Lupaus pasyvus namas vienintelis atitiko griežtus VTT reikalavimus, apibrėžtus pasyvių namų standarte. Šis įgyvendintas projektas visuomenei ir statybų srities profesionalams pirmą kartą buvo pristatytas 2009 Valkeakoski namų parodoje.

Arkos formos sienų ir stogo paviršiai išskiria šį Paroc Lupaus iš kitų tuo metu parodoje pristatytų namų. Klijuoto medžio arkinės namo dalys buvo pagamintos Fennotalot specialistų. Vėliau jos apšiltintos PAROC eXtra ir PAROC WPS 3n (apsauga nuo vėjo). Stogas apšiltintas PAROC eXtra plokštėmis.

Didžiuliai svetainės langai, besitęsiantys nuo grindų iki pat lubų suteikia nepakartojamą vaizdą į aplinkinę gamtą. Plačios palangės yra tarsi ženklas, rodantis kokio storio PAROC® akmens vatos yra sienų konstrukcijoje.

Gyventojai liko patenkinti šiluma ir jaukum, beu mažomis energijos sąnaudomis. Jie įsigijo savo svajonių namus, nedarydami jokių nuolaidų mažiems energijos suvartojimo reikalavimams!

Naudoti gaminiai:

PAROC eXtra, PAROC WPS 3n

Objekto informacija

Kategorija
  • Pasyvūs pastatai
Metai 2009
Šalis Suomija
Adresas Kuikankaari 15
Miestas ir pašto kodas 37630 Valkeakoski
Architektas Architect SAFA Kimmo Lylykangas

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.