Mechaninis atsparumas ir stabilumas

Vienas iš Statybos produktų direktyvoje (SPD) nurodytų esminių statinio reikalavimų yra mechaninis atsparumas ir pastovumas (1 aiškinamasis dokumentas). Statybinių elementų mechaninės charakteristikos nustatomos pagal Eurokodą 1990:2002 „Konstrukcijų projektavimo pagrindai“.

Mechaninis atsparumas ir pastovumas siejamas su viso pastato pastovumu. Projektuojant pastatus, įvertinamos nuolatinės ir įvertintos apkrovos, vėjo, sniego ir žemės drebėjimo apkrovos.

Mechaninio stiprumo reikalavimai termoizoliacijai priklauso nuo jos panaudojimo. CE ženklu ženklinant tam tikros paskirties gaminius, išbandomos būtinos mechaninio stiprio savybės ir pateikiamos CE ženklo informacijoje. Reikalavimai visų mechaninio stiprio savybių vertėms pateikiami nacionalinėse statybos normose. 

Skaitykite daugiau >>

http://ec.europa.eu/growth/sectors/construction/product-regulation/

Paroc akmens vata pasižymi puikiomis mechaninėmis savybėmis

Akmens vata yra labai efektyvi medžiaga, kurios unikali struktūra užtikrina gerą atsparumą mechaniniams poveikiams. Priklausomai nuo plaušų orientacijos, mes galime pagaminti skirtingus gaminius su skirtingomis mechaninėmis savybėmis.

 

PAROC akmens vata yra ilgaamžė šilumos izoliacija

Akmens vata yra neorganinė medžiaga, visose sąlygose išlaikanti savo formą ir matmenis. Todėl labai ilgai nekinta jos mechaninės savybės ir eksploatacijos metu labai lėtai mažėja laikančioji galia.