Apie „Paroc“

Paroc Group yra tarptautinis izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintojas. Mūsų pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Suomijoje, penkiose šalyse veikia mūsų gamyklos, o 14-oje šalių turime savo atstovybes.

„Paroc“ kompanijoje jau nuo 1930-ųjų metų vystome savo gamybos technologijas. Šiandien esame pirmaujantys izoliacinių medžiagų tiekėjai Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse.

Mūsų produktai, tokie kaip statybinės izoliacijos medžiagos, techninės ir jūrinės izoliacijos gaminiai, ir akustiniai gaminiai į rinką patenka su mūsų prekės ženklu PAROC ir lengvai atpažįstamose raudonai-baltai dryžuotose pakuotėse.

Mes vystome ir išbandome naujas statybų koncepcijas, tokias kaip energiškai efektyvi renovacija arba energiškai efektyvių, pasyvių namų statybos technologijos, kurios padeda sumažinti ne tik pastatų energijos suvartojimą ar CO2 emisiją, bet ir tuo pačiu padidina gyvenimo kokybę naujo tipo pastatuose.

Mūsų klientai yra patys įvairiausi, nuo individualių gyvenamųjų namų statytojų ir architektų iki rangovų, produkcijos platintojų ir statybinių elementų gamintojų.

Pagrindiniai „Paroc Group“ savininkai yra fondų grupė, kuriai pataria „CVC Capital Partners“, o „Paroc“ darbuotojai yra smulkieji bendrovės akcininkai.

Plačiau apie

Paroc kaip darbdavys
Norite dirbti su mumis? Sužinokite daugiau apie „Paroc“ kaip darbdavį skiltyje Apie Paroc/Darbai.