Už kiekvienos sėkmingos bendrovės stovi jos žmonės

Darbas Paroc

Tai mūsų žmonės paleidžia mechanizmus į darbą, randa sprendimus techninėms problemoms ir užtikrina mūsų produktų kokybę. Jie daro išradimus, užsiima vadyba, parduoda, ir užtikrina klientų poreikių patenkinimą. „Paroc“ įmonių grupės pagrindas yra jos žmonės.

„Paroc“ siūlo šilumos ir garso izoliacijos, akustinio dizaino ir priešgaisrinės apsaugos sprendimus gyvenamuosiuose būstuose, biuruose, gamyklose ir laivuose.  Mūsų sprendimai yra plačiai žinomi dėl aukštos kokybės ir tvarumo. Mūsų sėkmės garantas yra „Paroc“ komanda, atsidavę ir novatoriški  mūsų darbuotojai. Tai jie plėtoja mūsų gamybos procesą, efektyviai valdo mechanizmus ir unikalias gamybines technologijas. Jie telkia pastangas nuolatiniam mūsų gaminių tobulinimui ir vystymui. 

Mes „Paroc“ kompanijoje atidžiai ir kruopščiai apsvarstome kiekvieną smulkiausią detalę, nuo gamybos proceso bei tyrimų ir vystymo iki klientų aptarnavimo ir klientų lūkesčių. Neabejojame, kad mūsų gaminiai ir sprendimai padaro kasdienį gyvenimą kur kas saugesniu ir patogesniu. Mūsų gaminiai tikrai daug ką keičia! Mes didžiuojamės savo darbu ir tuo, ką darome.

Kokios yra mūsų vertybės?

Mūsų gaminiai naudojami sudėtingiausiuose ir atsakingiausiuose  projektuose. Kiekviena proceso dalis, nuo gamybos ir logistikos iki montavimo yra kruopščiai apgalvojama, apsvarstoma. Mūsų darbuotojai daug dėmesios skiria net menkiausioms smuklmenoms, atlieka savo darbą atsakingai ir kruopščiai. Bet pirmiausia mes tikime tam tikromis esminėmis vertybėmis.

„Paroc“ klientai mus vertina kaip patikimus ir kompetetingus partnerius. Kad išlaikytume šią reputaciją, mes remiamės tam tikromis bendromis vertybėmis.

Mes „Paroc“ įmonėje

  • Į pirmą vietą iškeliame klientą
  • Atliekame darbą kuo geriau
  • Priimame  savalaikius ir gerai apsvarstytus sprendimus
  • Dalinamės informacija ir keičiamės savo nuomonėmis, idėjomis ir argumentais