Karjera

Be savo profesionalių ir motyvuotų darbuotojų bendrovė „Paroc“ nebūtų viena iš savo sektoriaus lyderių. Juk mūsų žmonės valdo gamybos įrangą, kuria inovatyvius sprendimus, teikia techninę pagalbą bei užtikrina gaminių kokybę ir rūpinasi tiksliu pristatymu.

Toks jų kompetencijų ir atsidavimo darbui lygis nebūtų įmanomas be nuolatinio bendravimo su mūsų darbuotojais, jų stiprybių ir silpnybių vertinimo bei įvairių kitų priemonių, skirtų kurti individualias galimybes, palankią bendrovės kultūrą ir įtraukti darbuotojus į kokybiškesnės aplinkos kūrimą.

Dėl šių priežasčių „Paroc“ yra bendrovė, kurioje smagu dirbti, mokytis ir tobulėti, dalyvauti įvairiuose kūrybiškumo reikalaujančiuose projektuose bei tarptautinės specialistų bendruomenės, kuri keičia pasaulį, veikloje.

Skatiname darbuotojus prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir darbo rezultatus, o už gerai atliktą darbą – pasiekus užsibrėžtus tikslus – juos įvertiname ir paskatiname. Nustatydami aukštus tikslus siekiame, kad bendrovė sėkmingai augtų, o darbuotojai – profesionaliai tobulėtų ir būtų patenkinti savo darbu. Taip pat tikime, kad naujos darbo užduotys ir profesinio tobulėjimo planavimas skatina darbuotojus dirbti inovatyviai ir gerinti savo įgūdžius.

Remdamiesi savo skandinaviškomis šaknimis, vertybėmis ir strategija, mes nuolat kuriame bendrovės kultūrą, kurios pagrindas – atviras bendravimas, įsitraukimas, lyderystė, rezultatų siekimas ir tvari plėtra. Iš darbuotojų tikimės atsakomybės už savo darbą ir pagalbos savo kolegoms – tokiu būdu kartu siekiame užsibrėžtų tikslų rodydami pagarbą aplinkiniams, būdami draugiški ir praktiški.

Daugiau nei 79% mūsų darbuotojų rekomenduotų „Paroc“ kaip darbdavį (2017 m. apklausa). Nors tai nėra tobulas rezultatas, jis suteikia puikų pagrindą toliau gerinti mūsų veiklą suteikiant mūsų darbuotojams galimybę augti, užtikrinant palankią darbo aplinką ir svarbų vaidmenį kuriant kokybiškesnę aplinką.