PAROC akmens vata – natūraliai tvari izoliacija

bedrock

Akmens vatos izoliaciją sukūrė pati gamta, o žmonės ją naudoja jau daugiau kaip 80 metų. Kai išsiveržia ugnikalnis, vėjas išblaško išsilydžiusios uolienos plaušelius ant šlaitų. Šie ploni plaušeliai ir yra pradinė akmens vatos forma.

PAROC akmens vatos izoliacija gaminama panašiu principu – 1500 °C temperatūroje išlydant ir išplaušinant vulkanines uolienas, dažniausiai bazaltą, gabrą, anortozitą ir dolomitą. Gamindami pramoninę akmens vatos izoliaciją pridedame nedidelį kiekį (2–4 proc.) organinio rišiklio, kuris stabilizuoja plaušelius. Mažytėse akmens vatos porose esantis oras užrakinamas – tokiu būdu sukuriama puikių, šilumą izoliuojančių savybių ilgaamžė ir nedegi izoliacija. Porose esantis nejudantis oras sudaro 95–98 proc. izoliacijos tūrio.
ILGAAMŽIŠKUMAS

Iš natūralios, nedegios žaliavos gaminama akmens vatos izoliacija pasižymi unikaliu naudingų savybių deriniu:

Skatiname statybų pramonėje taikyti gaminio gyvavimo ciklo vertinimą (GCV) bei atliekame visų savo gaminių GCV, kad nustatytume jų poveikį aplinkai ir jį mažintume.
Tvarumo tikslai

BES 6001 sertifikatas

Įmonė „Building Research Establishment Limited“ (BRE) yra suteikusi „Paroc“ BES 6001 atsakingo žaliavų pirkimo (Responsible Sourcing) sertifikatą. Sertifikatas apima visas „Paroc“ gamyklas. „Paroc“ yra pirmoji mineralinės vatos izoliacijos gamintoja, gavusi BES 6001 sertifikatą; jai taip pat yra suteiktas „geras“ atsakingo žaliavos pirkimo reitingas.

ISO 14001 sertifikatas

„Paroc“ yra sertifikuota pagal ISO 14001 sertifikatą. Tai reiškia, kad „Paroc“ griežtai kontroliuoja savo veiklos poveikio aplinkai aspektus, pvz., gamybos teršalų išmetimą į orą, atliekų tvarkymą, gamtos išteklių naudojimą, bei nuolat siekia mažinti šį poveikį.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.