Apsaugos nuo vėjo plokštė

PAROC CortexImage

PAROC Cortex (Vėdinamų atitvarų plokštė)

PAROC Cortex yra nedegios akmens vatos plokštės, skirtos apsaugai nuo vėjo. Jų paviršius yra padengtas nedegia, vandens garams laidžia, tačiau orą izoliuojančia plėvele. Šios plokštės yra skirtos naujai statomų ir renovuojamų šiltinamų pastatų sienų šilumos izoliacijos sluoksnio iš universalių plokščių apsaugai nuo vėjo. Jos tinka naudoti ir nedidelio aukštingumo ir aukštuminiuose pastatuose. Šių plokščių siūlės turi būti užklijuojamos specialiomis juostomis.


PAROC Cortex bImage

PAROC Cortex b (Vėdinamų atitvarų plokštė)

PAROC Cortex b yra nedegios akmens vatos plokštės su juoda danga, skirtos apsaugai nuo vėjo. Jų paviršius yra padengtas nedegia, vandens garams laidžia, tačiau orą izoliuojančia plėvele. Šios plokštės yra skirtos naujai statomų ir renovuojamų šiltinamų pastatų sienų šilumos izoliacijos sluoksnio iš universalių plokščių apsaugai nuo vėjo. Jos tinka naudoti ir nedidelio aukštingumo ir aukštuminiuose pastatuose. Šių plokščių siūlės turi būti užklijuojamos specialiomis juostomis.

PAROC Cortex OneImage

PAROC Cortex One (Vėdinamų atitvarų plokštė)

PAROC Cortex One yra nedegios, šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos, skirtos renovuojamų ir naujai statomų pastatų vėdinamų sienų šilumos izoliacijai. Jų paviršius yra padengtas nedegia, vandens garams laidžia, tačiau orą izoliuojančia plėvele, todėl jos tinka naudoti ir nedidelio aukštingumo ir aukštuminiuose pastatuose. Šių plokščių siūlės turi būti užklijuojamos specialiomis juostomis.