Universalios plokštės

PAROC SolidImage

PAROC Solid

Tai universali izoliacija skirta vidaus pertvarų garso izoliavimui ir apsaugai nuo ugnies.  Kompleksinės gipso kartono pertvaros su PAROC Solid užpildu yra išbandytos bei sertifikuotos  Suomijos „Eurofins Expert Services Oy“ tyrimų centre. Tai patvirtina išduotas Europos techninis įvertinimas ETĮ 07/0071. PAROC Solid plokštės gali būti naudojamos ir medinių perdangų oru sklindančio garso izoliavimui bei žemesnio energinio naudingumo, laikinų pastatų ar vasarnamių sienų, bei palėpių šilumos izoliavimui. 

PAROC SonusImage

PAROC Sonus (Pertvarų plokštės)

PAROC Sonus yra nedegios akmens vatos plokštės skirtos vidaus pertvarų garso izoliacijai. Lanksčios plokštės yra lengvai įspraudžiamos tiek į metalinį tiek ir į medinį karkasą. Laikui bėgant izoliacija išlaiko savo formą, nesukrenta, nesusitraukia bei nepraranda izoliacinių ir degumo savybių.
 

 

 

PAROC UltraImage

PAROC Ultra

PAROC Ultra yra nedegios, universalios, efektyviai šilumą ir garsą izoliuojančios akmens vatos plokštės. Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, vėdinamiems fasadams ir vidaus pertvaroms. Šios plokštės yra lanksčios, todėl jos lengvai įspraudžiamos į karkasą ir puikiai priglunda prie šiltinamos atitvaros. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose konstrukcijose.

Laikui bėgant izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.

 

PAROC Ultra plusImage

PAROC Ultra plus

PAROC Ultra plus yra nedegios, universalios, ypač efektyviai šilumą izoliuojančios akmens vatos plokštės.
Tai universali šilumos, garso ir apsaugos nuo ugnies izoliacija pastatų atitvaroms, kai šilumos izoliacija neveikiama apkrovų: šlaitiniams stogams, palėpėms, medinėms grindims tarp gulėkšnių, trisluoksnėms mūro ir karkasinėms sienoms, bei vėdinamiems fasadams.
Šių plokščių šilumos laidumas yra labai mažas, todėl jos plačiai naudojamos įprastų ir energiškai efektyvių pastatų atitvarų šiltinimui. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose konstrukcijose.
Laikui bėgant izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.