Universalios plokštės

PAROC eXtraImage

PAROC eXtra (Universali plokštė)

PAROC eXtra yra nedegios, akmens vatos plokštės skirtos visų tipų pastatų atitvarų, pavyzdžiui sienų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, kur jos yra neveikiamos apkrovų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. Šios universalios plokštės yra lanksčios, todėl jos lengvai įspraudžiamos į karkasą ir puikiai priglunda prie šiltinamos atitvaros. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose vietose. Laikui bėgant izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.


PAROC eXtra plusImage

PAROC eXtra plus (Universali plokštė)

PAROC eXtra plus yra nedegios, akmens vatos plokštės skirta visų tipų pastatų atitvarų, pavyzdžiui sienų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, kur jos yra neveikiamos apkrovų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. PAROC eXtra plus yra ypač efektyvi šilumos izoliacija. Šių plokščių šilumos laidumas yra labai nedidelis, todėl jos plačiai naudojamos įprastų ir ypač energiškai efektyvių pastatų šiltinimui. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose vietose. Laikui bėgant izoliacija nesukrenta, nesusitraukia ir nepraranda izoliacinių savybių.


PAROC Sonus™Image

PAROC Sonus™ (Pertvarų plokštės)

PAROC Sonus yra nedegios akmens vatos plokštės skirtos vidaus pertvarų garso izoliacijai. Lanksčios plokštės yra lengvai įspraudžiamos tiek į metalinį tiek ir į medinį karkasą. Laikui bėgant izoliacija išlaiko savo formą, nesukrenta, nesusitraukia bei nepraranda izoliacinių ir degumo savybių.