30 METŲ KARTU

1993 metais Lietuvoje buvo įkurta užsienio kapitalo įmonė „PAROC Lietuva“, šiandien žinoma, kaip UAB  „Paroc“.

„PAROC Lietuva“ tikslas buvo populiarinti ir skatinti moderniausius izoliacinius sprendimus bei parengti rinką tokių gaminių naudojimui. 1997 m. Vilniuje buvo paleista nauja, moderni PAROC akmens vatos gamybos linija. Tai buvo pirmoji PAROC gamykla Rytų Europoje.

Per 30 savo veiklos metų PAROC kompanija į Lietuvą atnešė gausybę naujovių, inovacijų ir naujų idėjų.

Rinkos švietimas ir kompetencijų ugdymas

 

Nuo pirmųjų savo veiklos dienų PAROC ėmėsi statybų sektoriaus specialistų, architektų, konstruktorių, statybos inžinierių ir meistrų švietimo.

  • PAROC pradėjo rengti didaktinius leidinius, brošiūras, skrajutes, izoliacinių sprendimų katalogus, CAD brėžinius.
  • Aktyviai dalyvaudavo masiškiausiose ir itin populiariose statybos bei remonto parodose.
  • Statybos ir architektūros sektoriaus atstovams surengdavo edukacines, pažintines išvykas į Suomiją, Švediją ir kitas užsienio šalis, kur specialistai galėdavo įgyti naujos patirties ir naujų kompetencijų.
  • Didžiuosiuose Lietuvos miestuose PAROC rengdavo populiarius ir gausiai lankomus informacinius seminarus profesionalams, besidominantiems statybų technologijomis, izoliacinių sprendimų naujovėmis bei aktualijomis.
  • Per 30 metų PAROC specialistai Lietuvos žiniasklaidos priemonėse parengė arba prisidėjo rengiant reportažus, straipsnius ir laidas apie pastatų šiltinimą, teisingus, efektyvius ir ilgaamžius izoliacinius sprendimus, patarimus naujai statomų arba renovuojamų pastatų savininkams.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Inovacijos ir technologijos

 

PAROC kompanija į Lietuvą atnešė ne tik izoliacinių medžiagų, bet ir kitų inovacijų. Pavyzdžiui: gipso kartono pertvarų, plokščiųjų stogų įrengimo, tinkuojamų fasadų ir kitus sprendimus. PAROC tiekė ne tik izoliaciją, bet ir kitas medžiagas, reikalingas šiems sprendimams įgyvendinti.

PAROC iniciatyva Lietuvoje 2008 metais buvo suprojektuotas ir 2009 metais pastatytas pirmasis lietuviškas pasyvus namas.

PAROC dalyvavo demonstraciniame A++ inovacijų projekte „Aeronamai“, kuriame buvo pritaikyti itin efektyvūs PAROC izoliaciniai sprendimai.

Socialinė partnerystė

 

Savo apimtimi OC PAROC yra globali kompanija, o savo turiniu – humaniška. PAROC puoselėja socialiai atsakingos kompanijos reputaciją.

  • Nuo 2003 metų kasmet yra skiriama po dvi PAROC stipendijas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Vilnius TECH) architektūros ir statybos fakultetų studentams.
  • Kasmet PAROC palaiko Lietuvos architektų bendruomenės iniciatyvas ir renginius.
  • Aktyviai dalyvauja populiariose visuomeninėse akcijose ir renginiuose.

Tvarumas

 

Savo veikloje PAROC visada buvo svarbu taikyti tvarumo principus ir jais vadovautis. „Tvarumo ataskaitas“ PAROC skelbia nuo 2009 m.

Iki 2030 m. OC PAROC yra išsikėlusi tikslą visiškai įgyvendinti ZERO WASTE (nulinių atliekų) politiką gamyboje, sumažinti CO2 emisiją 50 procentų, sumažinti plastikų naudojimą 30 procentų, plėtoti klientų atliekų perdirbimo REWOOL programą ir mažai CO2 išskiriančių gaminių gamybą.

Daugiau apie tvarumą.