Plokštės pramonei

PAROC Pro Roof Slab 20 kPaImage

PAROC Pro Roof Slab 20 kPa (Akmens vatos plokštė)

PAROC Pro Roof Slab 20 Kpa yra pramoninių rezervuarų stogams skirta nedegios akmens vatos plokštė. Ji yra pakankamai tvirta, kad montavimo ir priežiūros metu atlaikytų normalią vaikščiojimo apkrovą.

PAROC Pro Slab 40Image

PAROC Pro Slab 40 (Akmens vatos plokštė)

PAROC Pro Slab 40 yra nedegios akmens vatos izoliacija, skirta technologinių rezervuarų sienelėms ir kitiems dideliems cilindriniams ar plokštiems paviršiams. 40 kg/m3 tankio rezervuaro sienelės plokštė yra idealus gaminys, skirtas žemos temperatūros rezervuarams.

PAROC Pro Slab 60Image

PAROC Pro Slab 60 (Akmens vatos plokštė)

PAROC Pro Slab 60 yra nedegios akmens vatos izoliacija, skirta technologinių rezervuarų sienelėms ir kitiems plokštiems paviršiams. 60 kg/m3 tankio rezervuaro sienelės plokštė yra idealus gaminys, skirtas žemos ar vidutinės temperatūros rezervuarams.

PAROC Pro Slab 80Image

PAROC Pro Slab 80 (Akmens vatos plokštė)

PAROC Pro Slab 80 yra nedegios akmens vatos plokštė, skirta pramoninės įrangos ir indų plokščių paviršių šiluminei izoliacijai.

PAROC Pro Slab 100Image

PAROC Pro Slab 100 (Akmens vatos plokštė)

PAROC Pro Slab 100 yra nedegios akmens vatos plokštė, skirta pramoninės įrangos ir indų plokščių paviršių šiluminei izoliacijai.

PAROC Pro Slab 120Image

PAROC Pro Slab 120 (Akmens vatos plokštė)

PAROC Pro Slab 120 yra nedegi akmens vatos plokštė, skirta pramoninės įrangos ir talpyklų plokščių paviršių šiluminei izoliacijai.